Do zobaczenia za rok

Kongres Młodego Samorządu > Aktualności > KMS 2016 > Do zobaczenia za rok

post cover

Do zobaczenia za rok

  • Kategoria: KMS 2016 
  • Komentarze (0) 

Dziękuję, że przyjechaliście do naszego miasta, często z bardzo odległych zakątków Polski. Myślę. Że ten czas spędzony w Dusznikach jest tak samo ważny, jakbyście go spędzili u siebie w gminach. Będziemy dyskutować o formie i tematyce następnego kongresu, zapraszam do kontaktu, żebyśmy czuli, że ten kongres jest nasz, że to, o czym tu rozmawiamy, dotyczy naszych spraw i naszych problemów i żebyśmy jak najwięcej z tych naszych spotkań wynosili – tak pożegnał uczestników  II Kongresu Młodego Samorządu burmistrz Dusznik-Zdroju Piotr Lewandowski.

I otrzymał gromkie brawa, ponieważ – jak wielokrotnie słychać było zarówno podczas publicznych wystąpień, jak i w kuluarach – uczestnicy i goście uznali, że kongres to świetny pomysł i do tego dobrze zrealizowany.

Ta realizacja w br. nie byłaby możliwa bez partnera strategicznego – PKO Banku Polskiego, wielu innych partnerów i sponsorów, mediów oraz sporej grupy osób mocno zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy.

Marek Mazurkiewicz, który z właściwą sobie pasją poprowadził drugi kongres, przygotowania do trzeciego ogłosił za otwarte.

Ostatnie wpisy

Nadchodzące prelekcje