Komplementarni

Kongres Młodego Samorządu > Aktualności > KMS 2017 > Komplementarni

post cover

Komplementarni

  • Kategoria: KMS 2017 
  • Komentarze (0) 

Nie ma takiego przedsięwzięcia, którego nie uda się zrealizować samorządowcom, jeżeli będą mieli wolę walki, podkreślam – wolę walki, i profesjonalne zaplecze w realizacji zadania –  przekonywał Maks Kraczkowski, polityk z wieloletnim doświadczeniem samorządowym i parlamentarnym, dziś bankowiec.

Jednym z najistotniejszych elementów tego profesjonalnego zaplecza jest obsługa finansowa. PKO Bank Polski od początku angażuje się we współpracę z samorządami. Swoje finanse powierzyło mu aż 7 z 16 województw i 8 z 18 miast wojewódzkich.

Samorządność to proces ciągłych zmian, czy sobie tego życzymy, czy nie. Elementem tej zmiany jest również zmiana struktury wiekowej samorządowców – twierdzi Kraczkowski. Młodym wójtom, burmistrzom i prezydentom miast życzył możliwości realizacji ich ambicji politycznych po zakończeniu kadencji. By ich energia nie uległa rozproszeniu.

PKO BP jest partnerem strategicznym Kongresu Młodego Samorządu od jego drugiej edycji. Bo to, co robi się w samorządach, ma bezpośredni wpływ na życie Polaków.

Wykład powitalny partnera strategicznego: Maks Kraczkowski – wiceprezes zarządu PKO BP S.A. (16.03.2017)

Ostatnie wpisy

Nadchodzące prelekcje