Hotel Fryderyk

Kongres Młodego Samorządu > Hotele > Hotel Fryderyk

Hotel Fryderyk to doskonały patent na wczasy w górach, romantyczny weekend we dwoje czy po prostu wypoczynek z dala od miejskiego gwaru.

Hotel Fryderyk Restauracja & Spa to zabytkowy obiekt z ponad 150-letnią tradycją gościnności i równie długą historią. Hotel został wybudowany w 1862 roku przez lokalnego przedsiębiorcę i radnego miasta, Aloisa Schmidta, jako Villa Schmidt. Był to luksusowy pensjonat dla gości z wyższych sfer, przybywających na kurację do ówczesnego Bad Reinerz. Po śmierci fundatora przechodził z rąk do rak, pełniąc nieprzerwanie funkcje noclegowe.

W 2009 roku przeszedł gruntowny remont, podczas którego pieczołowicie odtworzono pierwotny wygląd budynku i atmosferę XIX-wiecznej elegancji. Dziś hotel zachwyca swą eklektyczną architekturą, stylowymi wnętrzami i indywidualnie zaprojektowanymi pokojami, z których każdy jest małym dziełem sztuki.

Hotel Fryderyk to zupełnie inny wymiar wypoczynku – holistyczna filozofia relaksu oparta na powrocie do korzeni i tradycji; osiągnięciu harmonii w każdym aspekcie życia w nowoczesnym, pełnym pośpiechu świecie. Odżywianie od wewnątrz i od zewnątrz, spokój umysłu, bliskość natury, pielęgnacja międzyludzkich więzi, odkrywanie otaczającego nas piękna. Zatem wypoczynek we Fryderyku to nie tylko wygodne łóżka, zapewniające zdrowy, głęboki sen, energizujące śniadanie, czy rezerwowane na wyłączność SPA – to także zdrowa kuchnia, przytulny kącik czytelniczy, w którym można oderwać się od rzeczywistości, organizowane na życzenie podróże do ciekawych miejsc regionu, jak również liczne możliwości aktywności fizycznej i spędzania wolnego czasu.

Co jeszcze nas wyróżnia? Całkowicie zindywidualizowane podejście do naszych gości – we Fryderyku z założenia nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki indywidualnej opiece concierge każdy gość hotelu Fryderyk może zamówić usługi, których nie ma w regularnej

Partnerzy