Totalizator Sportowy – Partner Główny IV Kongresu Młodego Samorządu


Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych. Firma dysponuje siecią ponad 16 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Wykorzystuje on najnowsze rozwiązania techniczne, umożliwiające między innymi zawieranie zakładów w czasie rzeczywistym.

Sponsorzy


Volkswagen Group Polska

Spółka Volkswagen Group Polska ( VGP ) powstała 1 czerwca 2012 roku w wyniku połączenia spółek KPI Polska i Škoda Auto Polska S.A. Nasza misja to być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce. VGP jest importerem sześciu marek: Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Użytkowe oraz Porsche. Działamy w obszarze dystrybucji nowych samochodów, części zamiennych i akcesoriów oraz zapewniamy spełnienie wymogów prawnych dla dopuszczenia ich do obrotu.

 

PGE Nowa Energia

PGE Nowa Energia sp. z o.o. (PGE NE) należy do największej w Polsce grupy energetycznej. Spółka powstała w 2017 roku i jest spółką celową powołaną do zarządzania innowacjami. Głównym obszarem działalności PGE NE jest współpraca z organizacjami komercyjnymi oraz publicznymi w zakresie tworzenia nowej wartości dla Grupy PGE, m.in. poprzez budowanie nowych obszarów biznesu oraz nowych rozwiązań, które mogą zostać włączone do działalności operacyjnej Grupy PGE.

 

 

Flexvision

Jesteśmy zespołem pasjonatów multimediów i możliwości wykorzystania technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku . Rozumiemy rolę skutecznej i atrakcyjnej komunikacji z otoczeniem. Stosujemy nowatorskie rozwiązania wspierające osiągnięcie celów ekonomicznych, społecznych i kulturalnych. Wspieramy komunikację inspirującą i oddziaływującą na emocje odbiorców.

Adesco Software

ADESCO dostarcza zaawansowane merytorycznie i technologicznie rozwiązania informatyczne wspomagające pracę przedsiębiorstw i instytucji. Naszymi klientami są duże, średnie i małe przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, samorządy i administracja.

 

Link PR

Bazując na wytycznych Komisji Europejskiej, Ministerstwa Energii oraz ustawie o elektromobilności, zespół Link PR zaproponował cykl działań zmierzających do popularyzacji środków transportu niskoemisyjnego, stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz szeroko pojętej edukacji wśród społeczeństwa zmierzającej do zachowań proekologicznych.

Nord Partner

Nord Partner Sp. z o.o. to broker ubezpieczeniowy posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka.

Patronat medialny


WSPÓLNOTA Pismo Samorządu Terytorialnego

Pismo o tematyce samorządowej, docierające do 98 proc. jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. Zawiera analizy prawne i ekonomiczne, nowości z procesu legislacyjnego, dobre praktyki funkcjonowania administracji publicznej oraz reportaże samorządowe.

Serwis Administracyjno-Samorządowy

Serwis Administracyjno-Samorządowy – ogólnopolski poradnik prawny, który od początku funkcjonowania zajmuje się doradztwem prawnym w sprawach gmin i powiatów oraz zagadnieniami prawno-ustrojowymi samorządu terytorialnego. Znajdują się w nim aktualne informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania samorządów, przegląd aktów normatywnych, praktyczne przykłady rozwiązań problemów pojawiających się w urzędach oraz analizy i komentarze specjalistów z różnych dziedzin, m.in.: funkcjonowania samorządu, postępowania administracyjnego, finansów, prawa pracy i zamówień publicznych. Nowością na 2017 rok są dodatki : „Orzecznictwo i rozstrzygnięcia nadzorcze” oraz „Pracownik w samorządzie”. Poradnik wydawany jest od 1996 roku.

Panorama Kłodzka

Tygodnik Panorama Kłodzka dostarcza najświeższe informacje mieszkańcom powiatu kłodzkiego.

doba.pl

Lokalne serwisy informacyjne.

Magazyn Akademicki Koncept

Magazyn Akademicki „Koncept” wychodzący od listopada 2012 roku, to jedno z największych pism akademicko – studenckich wydawanych w Polsce. Medium przeznaczone jest dla naukowców, studentów, absolwentów, kadry akademickiej, menadżerów, klasy średniej i wszystkich osób zainteresowanych życiem publicznym.

Organizatorzy


Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój to miasteczko idealne dla ludzi ceniących spokój i ciszę, ale gotowych na interesujące przeżycia. Każdy, kto pragnie oderwać się od pełnego napięć życia codziennego z pewnością będzie mógł atrakcyjnie wypocząć w naszym malowniczym kurorcie.

Duszniki Arena

Duszniki Arena to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków sportów zimowych w Polsce, będąc także jedynym w pełni profesjonalnym obiektem biatlonowym. Powstał w latach 80-tych, uzupełniając bogatą ofertę sportową całego regionu.

Publicon

Publicon to agencja autorska.

Nie powielamy rozwiązań i standardów rynkowych, ponieważ wierzymy, że tylko nowa jakość – zbudowana na wartościach – jest w stanie zainteresować media i opinię publiczną.

Rokrocznie jesteśmy w gronie najczęściej nominowanych do Złotych Spinaczy firm w kraju. Dbamy nie tylko o jakość contentu, ale też formę, w jakiej jest ona podana. Ktoś kiedyś – przy wręczaniu jednej z nagród – określił naszą kampanię „wściekle inteligentną”. Trzymamy się tego na co dzień.

Hotele


Wellness and SPA Werona

Wellness and  Spa Werona to idealne miejsce dla wszystkich ceniących kameralne wnętrza i swobodną, rodzinną atmosferę. Jego oferta cenowa i lokalizacja w samym centrum parku zdrojowego powoduje, że jest to najatrakcyjniejszy pod względem położenia tego typu obiekt w Dusznikach Zdroju. Naszym największym atutem jest miła i profesjonalna obsługa, do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Esperanto Medical&SPA

Esperanto Medical&SPA oferuje 38 eleganckich i funkcjonalnych pokoi, Restaurację „Chopin” ozdobioną wyjątkowymi dziełami Hanny Bakuły, Kawiarnię Caffe Moda wraz z barem i letnim tarasem oraz Centrum Medical &Spa z krytym basenem, jacuzzi i saunami.

Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy internet WiFi, oddajemy do Państwa dyspozycji bezpłatny parking.

Hotel Impresja

„Impresja” to niezwykły hotel. Mieścimy się w Dusznikach Zdroju, jednym z najsłynniejszych uzdrowisk polskich. Ten hotel powstał, aby spełnić Twoje pragnienie relaksu, komfortu i wyciszenia. Dostojny, przedwojenny budynek skrywa nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, w którym poczujesz się wyjątkowo. Tu możesz się zatrzymać, naładować pozytywną energią, odetchnąć krystalicznym, górskim powietrzem i zanurzyć w dźwiękach muzyki Chopina.

Hotel Fryderyk

Hotel Fryderyk to doskonały patent na wczasy w górach, romantyczny weekend we dwoje czy po prostu wypoczynek z dala od miejskiego gwaru.

Hotel Fryderyk Restauracja & Spa to zabytkowy obiekt z ponad 150-letnią tradycją gościnności i równie długą historią. Hotel został wybudowany w 1862 roku przez lokalnego przedsiębiorcę i radnego miasta, Aloisa Schmidta, jako Villa Schmidt. Był to luksusowy pensjonat dla gości z wyższych sfer, przybywających na kurację do ówczesnego Bad Reinerz. Po śmierci fundatora przechodził z rąk do rak, pełniąc nieprzerwanie funkcje noclegowe.