Partner Strategiczny


PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. W warunkach zmienności gospodarczej i rosnącej konkurencji regularnie osiąga wysokie wyniki przy konserwatywnym podejściu do ryzyka. Zwiększa wartość dla akcjonariuszy, kładąc nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne, atrakcyjne produkty i wysoką jakość obsługi.

Sponsorzy


Staropolanka

Uzdrowiska Kłodzkie SA-Grupa PGU to ceniony producent naturalnej wody mineralnej z ponad stu letnią tradycją. Oferowane przez nas wody mineralne i źródlane wydobywane są z czterech źródeł, znajdujących się na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych.

Patronat medialny


Magazyn Akademicki Koncept

Magazyn Akademicki „Koncept” wychodzący od listopada 2012 roku, to jedno z największych pism akademicko – studenckich wydawanych w Polsce. Medium przeznaczone jest dla naukowców, studentów, absolwentów, kadry akademickiej, menadżerów, klasy średniej i wszystkich osób zainteresowanych życiem publicznym.

WSPÓLNOTA Pismo Samorządu Terytorialnego

Pismo o tematyce samorządowej, docierające do 98 proc. jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. Zawiera analizy prawne i ekonomiczne, nowości z procesu legislacyjnego, dobre praktyki funkcjonowania administracji publicznej oraz reportaże samorządowe.

doba.pl

Lokalne serwisy informacyjne.

Serwis Administracyjno-Samorządowy

Serwis Administracyjno-Samorządowy – ogólnopolski poradnik prawny, który od początku funkcjonowania zajmuje się doradztwem prawnym w sprawach gmin i powiatów oraz zagadnieniami prawno-ustrojowymi samorządu terytorialnego. Znajdują się w nim aktualne informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania samorządów, przegląd aktów normatywnych, praktyczne przykłady rozwiązań problemów pojawiających się w urzędach oraz analizy i komentarze specjalistów z różnych dziedzin, m.in.: funkcjonowania samorządu, postępowania administracyjnego, finansów, prawa pracy i zamówień publicznych. Nowością na 2017 rok są dodatki : „Orzecznictwo i rozstrzygnięcia nadzorcze” oraz „Pracownik w samorządzie”. Poradnik wydawany jest od 1996 roku.

Euroregio Glacensis

Euroregio Glacensis – regionalny tygodnik wydawany od 1997 w Kłodzku.

Pomysłodawcą i twórcą gazety był Bogusław Bieńkowski, który jest jej redaktorem naczelnym. Gazeta wydawana jest regularnie co tydzień. Swoim zasięgiem tematycznym obejmuje obszary gmin powiatów: kłodzkiego i ząbkowickiego. Wydawana jest od 1997 r. Należy do najbardziej poczytnych gazet regionu.

Infogmina

Infogmina to platforma nowych mediów. Na naszym Facebookowym profilu znajdziesz nie tylko aktualne informacje samorządowe, ale również możesz oglądać materiały wideo, brać udział w konkursach i dowiedzieć się czegoś ciekawego 🙂
Po więcej informacji z pierwszej ręki od władz samorządowych zapraszamy na nasz kanał Twitter, a po wiedzę, jak rozwijać swoje umiejętności możesz sięgnąć na nasz profil na LinkedIn.

Organizatorzy


Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój to miasteczko idealne dla ludzi ceniących spokój i ciszę, ale gotowych na interesujące przeżycia. Każdy, kto pragnie oderwać się od pełnego napięć życia codziennego z pewnością będzie mógł atrakcyjnie wypocząć w naszym malowniczym kurorcie.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej we Wrocławiu

Celem działalności sieci RODM jest przybliżenie obywatelom polskiej polityki zagranicznej oraz wzmocnienie kanałów współpracy pomiędzy MSZ, jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami pozarządowymi, placówkami edukacyjnymi i naukowymi oraz innymi podmiotami, których działalność obejmuje szeroko rozumianą współpracę międzynarodową. Cel ten realizowany będzie poprzez:

Fundacja Młoda Rzeczpospolita

 Jesteśmy środowiskiem młodych ludzi – studentów i młodych profesjonalistów, absolwentów uczelni wyższych.

„Członkostwo” w Fundacji może mieć różnoraki charakter. W naszym zespole są koordynatorzy określonych projektów, członkowie zespołów projektowych, koleżanki i koledzy nastawieni na pracę seminaryjną i wspólne lektury.

Publicon

Publicon to agencja autorska.

Nie powielamy rozwiązań i standardów rynkowych, ponieważ wierzymy, że tylko nowa jakość – zbudowana na wartościach – jest w stanie zainteresować media i opinię publiczną.

Rokrocznie jesteśmy w gronie najczęściej nominowanych do Złotych Spinaczy firm w kraju. Dbamy nie tylko o jakość contentu, ale też formę, w jakiej jest ona podana. Ktoś kiedyś – przy wręczaniu jednej z nagród – określił naszą kampanię „wściekle inteligentną”. Trzymamy się tego na co dzień.

Duszniki Arena

Duszniki Arena to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków sportów zimowych w Polsce, będąc także jedynym w pełni profesjonalnym obiektem biatlonowym. Powstał w latach 80-tych, uzupełniając bogatą ofertę sportową całego regionu.

Towarzystwa Biznesowe

Wartości

Największym motorem ludzkiego działania są wartości. Dlatego wybraliśmy najszlachetniejsze z nich jako nasze własne.
Wartości i ideały chrześcijańskie wcielamy w życie w codziennej pracy, biznesie i działalności społecznej. Jednocześnie od czasu do czasu organizujemy również rekolekcje skierowane do osób przedsiębiorczych.

White Studio Filmowe

Oferujemy pełną gamę usług w zakresie produkcji filmowej. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, wieloletniego doświadczenia, pasji i talentu. Realizujemy teledyski, spoty, reklamy, etiudy filmowe, filmy dokumentalne, reportaże, trailery i wiele innych form audiowizualnych. Każdy projekt realizujemy w standardach telewizyjnych w jakości Full HD. W zależności od wymagań indywidualnych istnieje możliwość realizacji zdjęć w jakości 2K, 4K, filmów 3D i 360.

Hotele


Wellness and SPA Werona

Wellness and  Spa Werona to idealne miejsce dla wszystkich ceniących kameralne wnętrza i swobodną, rodzinną atmosferę. Jego oferta cenowa i lokalizacja w samym centrum parku zdrojowego powoduje, że jest to najatrakcyjniejszy pod względem położenia tego typu obiekt w Dusznikach Zdroju. Naszym największym atutem jest miła i profesjonalna obsługa, do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Esperanto Medical&SPA

Esperanto Medical&SPA oferuje 38 eleganckich i funkcjonalnych pokoi, Restaurację „Chopin” ozdobioną wyjątkowymi dziełami Hanny Bakuły, Kawiarnię Caffe Moda wraz z barem i letnim tarasem oraz Centrum Medical &Spa z krytym basenem, jacuzzi i saunami.

Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy internet WiFi, oddajemy do Państwa dyspozycji bezpłatny parking.

Hotel Impresja

„Impresja” to niezwykły hotel. Mieścimy się w Dusznikach Zdroju, jednym z najsłynniejszych uzdrowisk polskich. Ten hotel powstał, aby spełnić Twoje pragnienie relaksu, komfortu i wyciszenia. Dostojny, przedwojenny budynek skrywa nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, w którym poczujesz się wyjątkowo. Tu możesz się zatrzymać, naładować pozytywną energią, odetchnąć krystalicznym, górskim powietrzem i zanurzyć w dźwiękach muzyki Chopina.