Social media dla samorządów

Kongres Młodego Samorządu > Social media dla samorządów

Prowadząca:
Agnieszka Durska – Specjalistka ds. komunikacji i content marketingu, redaktorka, wykładowca akademicki. Na rynku od 20 lat. Tworzy i wdraża strategie komunikacji. Pracowała m.in. dla: Agora SA (Blox.pl. Forum Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza), Avon SA, PZU SA, mfind.pl. Zajmuje się social mediami, współpracą z influencerami. Przez wiele lat pracowała też jako PR-owiec po stronie agencji oraz po stronie klientów, m.in. dla podmiotów z trzeciego sektora, firm farmaceutycznych i telekomunikacyjnych.

Program:

Komunikacja w social mediach – zasady, dobre praktyki, ćwiczenia
Wszyscy muszą być wszędzie – nie ma Cię w social mediach – nie istniejesz. Czy to prawda? Jeśli być, to w jakim celu? Czy za wszelką cenę? Wbrew pozorom to ważna refleksja zanim zacznie się komunikację w kanałach socialowych. Być, ale skutecznie – by dotrzeć do swoich odbiorców przy pomocy odpowiednich narzędzi i z dobrym pomysłem.

Szczegółowy plan szkolenia:

  1. Powitanie/ przedstawienie idei szkolenia oraz rekonesans wiedzy uczestników. Agenda i cele szkolenia. (15 min)
  2. Idea komunikacji w social mediach – z kim i jak rozmawiamy, dlaczego rozmawiamy i jak to wpisuje się w szerszą strategię komunikacji. (30 min)
  3. Budowanie wizerunku w social mediach. (30 min)
  4. Trendy w social mediach – content marketing. (15 min)

Przerwa – 15 minut

  1. Social media – Facebook – jak ugryźć Edge Rank (najważniejsze pojęcia) (30 min)
  2. Strategia zarządzania stroną na FB (planowanie komunikacji, dobór narzędzi, najskuteczniejsze posty) (60 min)

Przerwa 45 minut

  1. Ocena – analiza efektywności działań na FB (30 min)
  2. Reklama na FB – możliwości precyzyjnego dotarcia do zainteresowanych (30 min)
  3. Jak zapobiegać kryzysom w SM? (15 min)
  4. Skąd czerpać wiedzę na temat social mediów? (15 min)

Szkolenie jest skierowane do  wszystkich osób w samorządach zajmujących się promocją, w szczególności do miast i gmin uczestników KMS-u oraz miast i gmin naszego regionu (powiat kłodzki, ząbkowicki, dzierżoniowski oraz wałbrzyski).

Szkolenie bezpłatne, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Województwo (wymagane)

* Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (wymagana).

 

Zgoda na przetwarzanie danych

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju, z siedzibą w Dusznikach-Zdroju, Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm.) dla celów niezbędnych do rejestracji i organizacji Kongresu Młodego Samorządu. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju, z siedzibą w Dusznikach-Zdroju, Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, prawo do ich poprawiania, jak również prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili. Wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm).

Partnerzy